Zagłębie Sosnowiec - rocznik 2002 - strona nieoficjalna

pon.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Raport Akademii Zagłębia Sosnowiec

• autor: patrico7, 2016-06-20 13:46

Tak świętowali piłkarze z rocznika 2002!

Podopieczni Łukasza Nadolnego zaliczyli perfekcyjny sezon, gdyż nie przegrali żadnego meczu, dzięki czemu wygrali II ligę i wywalczyli promocję. Na ostatnim spotkaniu nie zabrakło wspaniałego dopingu, flag i... świętowania!

Zagłębiacy z rocznika 2002 awans do I - najwyższej - ligi wywalczyli już kilka tygodni temu pokonując Gwarek Zabrze (pod tekstem filmik z radości). W sobotę kończyli zmagania meczem z Orbitą Bukowno. Trenerzy dali zagrać wszystkim piłkarzom i po emocjonującym meczu zaliczyli dopiero drugi remis w tym sezonie - 1:1 (pozostałych 12 spotkań zakończyło się wygranymi Zagłębia).

Na meczu była spora grupa kibiców, którzy przygotowali specjalną flagę, oprawę muzyczną, gdyż przez cały mecz rytm dla dopingu wybijał bęben, a także świece dymne w barwach Zagłębia. Takie zachowanie jest godne podziwu. Ponownie mogliśmy przekonać się, jak akademia i młodzi piłkarze są ważną częścią klubu i życia mieszkańców naszego miasta! Rodzice przygotowali zawodnikom specjalne koszulki, które będą pamiątką z wywalczonego awansu. Oczywiście nie zabrakło również pucharu, który wręczył prezes podokręgu Sosnowiec - Józef Grząba.

Bramkę dla naszej drużyny zdobył niezawodny Bartosz Gałązkiewicz, dla którego było to 40 trafienie w tym sezonie (w 14 meczach)! Taka dyspozycja piłkarza została doceniona i razem z kolegą z drużyny Kacprem Smoleniem pojadą na Mistrzostwa Polski.

Gałązkiewicz i Smoleń trafią do kadry województwa, która w dniach 23-26 czerwca będzie przebywać na zgrupowaniu w Bielsku-Białej (obiekty Rekordu), a następnie w dniach 26 czerwca - 2 lipca pojadą na Mistrzostwa Polski o Puchar Włodzimierza Smolarka.

Gratulujemy piłkarzom i trenerom, życzymy dalszych sukcesów.

Zdjęcia - tutaj

Zagłębie Sosnowiec - Orbita Bukowno 1:1

Bramka dla Zagłębia: Gałązkiewicz.

Zagłębie: Koterwa -  Smoleń, Mazur, Łukomski, Mociak, Wiszniowski, Gałek, Wanatowicz, Pisarek, Gurawski, Gałązkiewicz oraz Stemplewski, Warszawski, Langner, Cebulski, Rasała, Wilk, Czarnecki.

Filmiki z świętowania:

Źródło: zaglebie.eu

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Zagraj w Zagłębiu !!!

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Rocznik 2002 wciąż prowadzi nabór chłopców.  Wszelkie informacje u trenera pod telefonem 505 493 403.

Zagłębie SosnowiecSiemianowiczanka
Zagłębie Sosnowiec 6:0 Siemianowiczanka